לתרום לעץ כאן
נושאים בענף

הקליניקה של העץ

פתחנו קליניקה להשכרה לחברי העץ שמטפלים.

בדירה האקולוגית של עץבעיר בכיכר ביאליק יש הרבה חדרים.

חדר אחד - החדר הקטן - טופח במיוחד כדי לשרת את חברי העץ שמטפלים - בשיאצו, טווינה, דיקור סיני, עיסוי, או סשנים של שיחה כמו NVC, חילוץ חלומות או כל נגיעה טיפולית אחרת.

החדר הקטן שופץ בידיים אוהבות רבות. עומר תיקן את הקירות שלו שביקשו טיפול, תמיא ערבבה בשבילו צבע סיד ורדרד-כתמתם נושם ובוהק, אמתי התקין בו מאוורר, ואמיר סידר את החשמל, ד"ר נורברט בנה מערכת מדפים מעץ שתמיצ מצאה ברחוב ליד, והם כבר אוכלסו בבקבוקים ובקבוקונים של שמנים אתריים ומרקחות שונות. יש כלי כתיבה, כורסאות ממוחדשות אם רוצים לדבר, מיטת טיפולים, ומזרון שיאצו - לבחירתכם, לפי הטיפול.

אם אתם חברים של העץ, החדר לרשותכם בשכירות של 30 ש"ח לשעה. המטופלים שלכם יקבלו חיוך בכניסה, וגם שייק או גלידה או תמרים או תה צמחים לפי העונה ומצב הרוח. הם יתוודעו לעץ ולדירה האקולוגית - מה שיכול להוסיף מימד נוסף לחוויית הטיפול ולתהליך השינוי שהמטופל עובר. זה לא מקום רגיל, זה עץבעיר!

לתיאום, כיתבו אל אפי: effi@citytree.net.

רחוב ביאליק 25 תל אביב, דירה 7 - הוראות הגעה מפורטות מאוד כאן.

המטפלות שכבר משתמשות בקליניקה שבעץ:

הדס בן חיים - NVC

אפי בן-דוד - שיאצו ודיקור אוזן
אפי דילגה מעולם אמנות המיצג לצלילה בקסמי הרפואה הסינית... חוקרת את המרווחים המבורכים בין הרגליים לקרקע, בין אנשים ובין חפצים.... ובין הפנים לחוץ תוך כדי הקשבה ...

תמי צרי - חילוץ חלומות
תמי הקימה אתר אינטרנט בשם "עץבעיר" ב-2006. מאז זרמו הרבה מים אפורים במקלחת, התגשם אפס בית ומתוכו נולד חילוץ חלומות - סשן של כשעה וחצי שבו מוציאים לך את החלומות מהארון.

מה בין אקולוגיה והגוף שלנו?

מאמר מאת יואב טלר

גופנו הוא בית גידול קטן ונייד. מה מצבו האקולוגי? למה? ומה אפשר לעשות עם זה? מסמך אופטימי.

קרינה סלולארית וסרטן - מדע או דמיון?

מאמר מאת אלון אלירן, גנן עץבעיר לעניְיני קרינה.

הנה סיכום יום עיון בנושא הנ"ל, שהתקיים בפקולטה לִרפואה באוּניברסיטת תל אביב בְ-17/2.

זה לא לטלפון

מאמר מאת אלון אלירן, גנן עץבעיר לעניְיני קרינה.

רבות מדובר על הקרינה מאנטנות וּמכשירים של טלפון סלולרי, אך אין מתייחסים לסכנה שבִקרינת טלפונים אלחוטיים ביתיים, וּבִפרט של אלה מסוג DECT, שפירושו (Digital Electronic Cordless Telephone) לַאֲחרונה פרסם משרד הבריאות אזהרה.

המשך...

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196