לתרום לעץ כאן
העיר והעץ
  ‎ דף בית > היוזמות שלנו >‏ אקו יוגה ביום שבת הזה - פרטים ראשונים
נושאים בענף

20/08/07
אקו יוגה ביום שבת הזה - פרטים ראשונים

היום שמעתי שהולך להיות חם ביום שבת. מצויין! הגג של מורן ברחוב אמיל זולא 13 יציע לנו מקום מפלט ומפגש, וגם יוגה ואוכל ושתייה ואולי אפילו סרט. יש פלאייר שמתחיל להסתובב באימייל, הנה הוא כאן כלשונו. עוד מעט נוסיף פרטים רבים. למשל מה פשר המנגו והעגבנייה...

עץ-בעיר מציג: אקו-יוגה
מסיבת גג אקולוגית
והפעם: תזונה מתחשבת
שבת 25.8.07 החל מ-17:30
על הגג ברחוב אמיל זולא 13, ת"א

היוגה מחזירה אותנו למקום טהור שבו אך טבעי שנבקש לעצמינו מזון נקי לגוף ולנפש, שיביא אך שמחה ובריאות. מזון שכזה תומך באורח פלא בסביבה מאוזנת שמעניקה מזון נקי שבונה גוף בריא וחוזר חלילה... בואו לטעום מה כל כך טוב בתזונה שמתחשבת בגוף שלנו ובאותה נשימה: בעולם שלנו.

בתכנית הטעימה:
17:30 - 18:30' תרגול יוגה אשטאנגה (רכה ומתחשבת) עם ג'יימי מארקס. התירגול יתחיל ויסתיים ב-Vajrasana, התנוחה שבחרנו לאירוע הראשון (גם בגלל שהיא טובה למערכת העיכול). נא להביא מזרון יוגה.

משעה 19:00 שיחות קצרצרות ומפגש אישי עם מגדלים, מכינים ומבינים בענייני תזונה מתחשבת: מהי תזונה מתחשבת, היתרונות הבריאותיים של תזונה אורגנית, מגדלים אורגניים שעושים משלוחים, קו-אופים אורגניים בת"א, סחר הוגן ועוד (מידע מפורט על המשתתפים באתר עץ-בעיר).

במקביל, משעה שבע תזונה מתחשבת הלכה למעשה! אנא אל תשכחו בבית את הצלחת הרב פעמית שלכם בשביל מזון אורגני וטעים וגם כוס בשביל יין אורגני או בירה מתוצרת מקומית.

מספר המשתתפים מוגבל מאוד (50) אז לא כדאי לחכות לרגע האחרון.

20 הנרשמים הראשונים יקבלו בתמורה לזריזותם מקום מובטח בתרגול היוגה ומחיר מוזל במיוחד של 25 שקלים לכרטיס. 30 הנרשמים הבאים יבטיחו את מקומם באירוע תמורת 30 שקלים.

לרכישת כרטיסים טעימים מראש, כיתבו ל: ecoyoga@citytree.net.

באירוע עצמו התשלום יהיה על פי משאלת הלב של המשתתפים ובאמצעות "קן לקסם" – 40 שקלים זו רק המלצה.

ההכנסות קודש לכיסוי הוצאות סדרת אקו-יוגה ואתר עץ-בעיר

Share/Bookmark

תגובות

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196