לתרום לעץ כאן
  ‎ דף בית > מה הכי שווה עכשיו >‏ סדנת ניקוי גוף
נושאים בענף

no image

28/03/09
סדנת ניקוי גוף

האביב הִגיע, זמן של התחדשות ופריחה, זו יכולה להיות גם ההזדמנות שלנו להתחדש ולהתנקות. ניקוי הגוף הוא הזדמנות לשפר את פעילותה של מערכת העיכול, לשפר את תפקוד הכבד וחילוף הֶחומרים, להיפטר מעודפי הרעלים שצברנו ולהתמלא באנרגיות חדשות.

כיום יש מקומות המציעים צומות מיצים, חוקנים ושיטות ניקוי שונות, רובם דורשים שהות של מספר ימים, הכוללת לינה, ולא כולנו יכולים לעמוד בָזה כלכלית או לפנות לָזה את הזמן. אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לעשות ניקוי גוף באופן עצמאי, בבית או בחיק הטבע, לבד או עם קבוצת חברים.

הניקוי עצמו לא מתבצע בסדנה, אבל בסופה תוכלו לבחור דרך שמתאימה לחיים המורכבים שלכם. תוכלו לקחת חופש מהעבודה לכמה ימים ולחוות ניקוי לבד או עם חברים, בבית או בטבע. תוכלו לבחור שיטה שתאפשר לכם לעשות ניקוי גם בלי לקחת חופש מהעבודה.

בסדנה נדבר על מה הוא ניקוי גוף, למי אסור לעשות ניקוי, ולמי כדאי, נמנה חלק מהשיטות, היתרונות והסכנות, שכרוכות בהן, וכן נקבל כלים, שבעזרתם נוכל להתאים לעצמנו שיטת ניקוי מתאימה ובטוחה, מתכונים (לאוכל או מיצים) ועוד. בסדנה נתייחס גם לניקוי מנטלי, נדבר על מתח ועל דרכים להתמודד אִתו, על גישה חיובית, נתנסה בדמיון מודרך, תרגילי נשימה ועוד.

את הסדנאות מעבירה הילה אפללו, נטורופתית מוסמכת, מטפלת ומרצה לשיטות תזונה וניקוי במכללות לרפואה משלימה בסמינר הקיבוצים וּבכפר הירוק ומנהלת אתר "חיים אורגניים".

הסדנה תתקיים מהשעה 9:00 עד 16:00 בבית משפחת אפללו צדוק במושב גפן (5 דקות מצומת מסמיה). עלות הסדנה 250 ש"ח לאדם. הסדנה כוללת ארוחות בוקר וצהריים צמחוניות, קלות, מנקות ואורגניות.

ההרשמה לסדנאות מראש, פתיחת הסדנה מותנית במינימום משתתפים.

לקבלת פרטים והרשמה כיתבו אל הילה או טלפּנו 052-3435558

Share/Bookmark

תגובות

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196