לתרום לעץ כאן
  ‎ דף בית > קורסים באקולוגיה עירונית >‏ עסקים קטנים בעיר הגדולה

05/04/09
עסקים קטנים בעיר הגדולה

קורס ניהול אקולוגי בשמונה מפגשים בהנחיית עדי אשר, המאפשר של עץבעיר.

איך לנהל עסק קטן וּלשגשג בעיר הגדולה?
מהו ניהול אקולוגי? מהו עסק אקולוגי?
איך מקבלים החלטה? מה המשמעות של בחירה? איך יוצרים הקשבה? איך מתמודדים עם פחדים? איך מתמקדים? מהם הערכים שלנו? איך פותרים קונפליקטים? איך יוצרים שינוי ואיך מתמודדים איתו? איך מנהלים זמן וּמה ההבדל בין תקציב לבין תזרים מזומנים?
שאלות אלו הן חלק מהותי מאבני הבניין של ניהול אנשים וּמשימות. ייחודו של הקורס הוא במיקוד ביחיד, ביזם, בִמנהל העסק. את הידע הנלמד ניתן יהיה ליישם בכל צורות התקשורת הבין-אישית, ובמיוחד בתקשורת התוך אישית (האדם עם עצמו). נתמקד בַחֲשיבה אסטרטגית וניהול פנימי של העצמי ורק אח"כ בהשלכת אותן תובנות ואותם כלים על ניהול של אחרים. הקורס נותן שיטות וכלים מעשיים של ניהול וַחֲשיבה אסטרטגית, הנדרשים גם בַעֲסקים קטנים, כלים ושיטות, המובילים, בין השאר, לְהשגת מימון וְלָקוחות נוספים!

עדי אשר, מחבר הספר: “Dao De Coaching, תמצית דרך האפשור”, רואה חשבון, מנתח מערְכות מידע ותהליכים עסקיים, מאפשר וּמדריך טאי צ'י צ'ואן, משלב בהעברת הקורס תכנים, הפעלות ותרגולים גופניים.

את החומר מעביר עדי בהרצאה פרונטאלית, המלווה בהדגמות מעשיות וסיפורים טאואיסטיים קַלּילים בעלי מוסר השכל נכבד, תרגולים מעשיים וּפיזיים של הקשבה, שינויים, מיקוד וּשליטה, הלקוחים מֵעולם הטאי צ'י.

הפרטים:

מספר משתתפים מְרבּי: 15.
כל מפגש יחל בתרגול צ'י גונג (התעמלות סינית עדינה) ותהיה בו הפסקת נשנושים בַאֲדיבות המטבח של עץבעיר.
www.ifsure.co.il עדי אשר, מאפשר, 054-8100801.
המודל הנלמד נוצר מהעולמות השונים, שעדי עוסק בהם: העולם העסקי - ראיית חשבון, ניתוח וניהול מערְכות מידע וייעוץ עסקי וארגוני, עולם האימון והלימוד של אומנות הלחימה, טאי צ'י צ'ואן ועיסוק בטאואיזם, ועולם הגישור והקואוצ'ינג (אפשור). כיום עדי משלב את שלושת העולמות וּמאפשר לַאֲנשים, לַעֲסקים וּלארגונים להגיע להשגים וּלהצליח, תוך השקעת מאמץ קטן ככל האפשר.

ביום רביעי, 1/12, יתקיים מפגש מבוא לקורס. ההשתתפות במפגש זה ללא תשלום.

זמן30/12/09, 19:00, 2 שעות וחצי
משך שמונה מפגשים שבועיים
מיקום עץבעיר, ביאליק 23 תל-אביב
עלות 1200
מנחים:עדי אשר
איש קשר:lilach@citytree.net
להרשמה לארוע

Share/Bookmark

תגובות

comment

אם עדי אשר הוא בגדר הנושא, שאלה:
האם עשית טירונות בגדוד 52?

-- גיל, 21/05/16
עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196