לתרום לעץ כאן
  ‎ דף בית > סדנאות באקולוגיה עירונית >‏ סדנאות נאות –ֹ התלמדות תזונתית מעשית

30/01/14
סדנאות נאות –ֹ התלמדות תזונתית מעשית

איך להשפיע על בריאות גופנו באמצעות הבחירות התזונתיות שלנו ותוך השפעה על בריאות סביבתנו? האם אורגני הוא אקולוגי? ומה הקשר בין הגינה למטבח (ועדיף: מטפח)?

סדרה בת שש סדנאות,

לפנינו המפגש השישי, המפנק, שיתמקד בַהכנת מנות מיוחדות לאירוח על טהרת המזון החי.

הסדנאות הנאות משלבות גישה הוליסטית ייחודית של בריאות ואקולוגיה –ֹ איך לחיות בשלום עם הסביבה ולהשתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר כדי ליהנות מהחיוניות והיתרונות הבריאותיים שיש למזון הנא להציע לנו ואיך להכין אוכל תומך בריאות ושמחה המוסיף חיים לסביבה.

בשישה מפגשים אישיים נלמד על התהליכים ושיטות העבודה של הכנת ועיבוד מזון נא, כיצד מטפלים במזון על מנת לשמר את ערכו התזונתי, ניחשף לטעמים חדשים ומפתיעים ונפתח את היצירתיות האישית. נתנסה בשימוש בתחליפים זמינים, מקומיים ומתחשבים ונלמד כיצד ניתן להשתמש במשאבי מים ואנרגיה באחריות, לצמצם את נפח האשפה ולהפיק חומרי ניקוי שאינם רעילים.

מוזמנים ומוזמנות להכיר אותנו ולהצטרף למעגל אינטימי, לשתף אותנו ברצונות ובצרכים, בשאיפות וציפיות תזונתיות ולספר לנו על טעמים אהובים כדי להפוך את המפגשים לחוויה לימודית ייחודית ומותאמת אישית.

אנו מבטיחים לתת מענה אמיתי ורגיש לשאלות, ללמוד וללמד.

****

ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש. מחיר הקורס המלא –ֹ שישה מפגשים –ֹ הוא 1,200 ש"ח (במקום 1,500 ש"ח לפי תעריף של מפגש יחיד). מחיר מפגש יחיד הוא 250 ש"ח, לזוג 380 ש"ח.

להרשמה ולפרטים נוספים

פייסבוק

תוכנית הקורס

20/2/14 - מפגש פתיחה בניחוח איטלקי. נפגיש בין עולם המזון החי ועולם שלם של טעמים, ריחות וצבעים מאיטליה. נכין פסטה ברטבי עגבניות ושמנת וגולת הכותרת - פיצה מרגריטה ועוגת טירימיסו לקינוח.

6/3/14 - ארוחת הבוקר. נכין חלב בלי להטריד אף פרה בתוספת גרנולה נאה, שייק ירוק, צהוב ואדום ונדון בחשיבות של פירות ועלים ירוקים בתזונה שלנו.

20/3/14 - ארוחת הצהריים. נלמד על סוגי הנבטה ונכין סלט נבטוטים מהפכני, סלט ירוק מהיר וממלא, גספאצ'ו ושני ממרחים חיים ומרעננים, נאכל הכול עם ירקות חתוכים ועלים.

3/4/14 - חגים נאים. נכין אוכל מסורתי בגרסתו הנאה: גפילטע בלי פיש, אזני המון, לביבות, חרוסת, עוגיות קוקוס, ולסיום המוחץ: עוגת גבינא לשבועות!

17/4/14 - ארוחת הערב. נכיר את תנור הייבוש ונכין קרקרים ולחם נאים, פל(נ)אפל, מרק חי ועשיר ולבנא שהולכת מצוין על קרקרים.

1/5/14 - מסיבת סיום נאה. נארח בסלון ונדהים את האורחים שלנו עם משקאות ערב ססגוניים - פונץ' שמש, דאקירי ומשקאות קפואים, פונדו שוקולד פירות עשיר, גלידות נאות ועוגיות.

זמן01/05/14, 18:00, 3 שעות
משך ששה מפגשים בני שלוש שעות
מיקום ביאליק 25 תל-אביב, קומה שתיים וחצי
עלות 250 שקל למפגש, 380 לזוג משתתפות/ים, 500 לִשלושת המפגשים הנותרים
מנחים:יאיר גת ותמי צֳרי
איש קשר:tree@citytree.net
להרשמה לארוע

Share/Bookmark

תגובות

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196