לתרום לעץ כאן
נושאים בענף

28/12/08
נס חנוכה בסלון האקולוגי

תודה רבה לתמר!

מהו סוד הקסם, ששרר בסלון האקולוגי אמש? התפאורה מעשה ידיה להתפאר של תמר בוודאי תרמה רבות. אך מהו התוכן שנוצק לתוכה?

זרמו לכאן אנשים - למעלה משלושים - שחשו צמא להיפגש, לספר על כנס שהיו בו או על יוזמה שהם מקדמים, כאלה, שהיו כבר בעץבעיר, וכאלה, שזו להם ההזדמנות הראשונה, תושבי השכונה, שחפצים בקשר ובכלל, אנשים, שלעץבעיר שמור אצלם מקום בלב, אנשים, שהיה להם נעים לבלות כאן ביחד שעות ארוכות.

וזוהי בדיוק מהותו של הסלון האקולוגי: מפגש בין אנשים, שאקולוגיה מעסיקה אותם בדרך כזו או אחרת, המעוניינים לפגוש אנשים כאלה, ללמוד, ליצור קשר או לשתף פעולה. ואכן, כמה וכמה קשרים ושיתופי פעולה צמחו ממפגש זה, כמו למשל, שכנים וחברים, המעוניינים להצטרף אל איתן לעבודה כאן בגינה בימי שני אחה"צ, ההיכרות המשמחת והחשובה עם סופי, המקדמת יוזמה של מטבע מקומי, ורוני, שמפשיל שרוולים לקראת בניית בוידעם בדירה האקולוגית. והיה כאן גם ממי, שחזר אלינו עם הירקות האורגניים המופלאים שלו ומכר אותם במעמד זה לתשעה לקוחות נלהבים.

שוב תודה לתמר, ותודה גם לניב וליפעת על הלביבות המלבבות והסופגניות הבלתי-ספוגות (בשמן טיגון), ולכל האחרים, שתרמו דבר מאכל או משקה (איך ידעתם, שנעדיף יין על-פני בירה?) או כמה מעות לכובע הקסמים, ולאלה שעזרו לסדר ולנקות בסוף.

אנחנו מודים ליוסי, ה-DJ, שנבצר ממנו להגיע, על הנכונות להתנדב ומרגישים, שהאווירה השונה מהמתוכנן, שהתאימה יותר לאווירה, שהכתיבו מהדורות החדשות, דווקא לה היה חלק בקסם.

בעקבות האירוע הזה יבואו נוספים. באירועים הבאים נשמח לתת לכם בימה להשתתף בדרך פעילה ויצירתית בתוכן, בארגון, בהכנות או בעזרים.

וכך תיארה תמי את התרשמותה בליווי תמונות נוספות. כל דמיון למילותיי שלי מקרי בהחלט.

בשמחות,
אלון

Share/Bookmark

תגובות

comment

והערה בעקבות דבריו של רון:
האם היה הערב הזה כפי שהיה, אילו ויתרנו על העצמי שלנו?
ובה בעת, האם היה מתקיים, אלמלא ויתרנו על העצמי שלנו במשהו?

עץבעיר, עסק חברתי לאקולוגיה עירונית, ביאליק 25 דירה 8 תל אביב, 03-525-4196